Presentación

Equipo de Goberno

DIRECCIÓN

Antonio Pino García

SECRETARÍA ACADÉMICA

Marcos Arias Acuña


LOCALIZACIÓN

Edificio Filomena Dato
As Lagoas, Marcosende
36310 Vigo

CONTACTO

+34 986 813 442
eido@uvigo.es


Composición

Dirección

Secretaría académica

Coordinadores dos programas

Ámbito multidisciplinar
  • Bernabeu Tello, Ana Mª
    "Campus do Mar”
    domar@campusdomar.es
  • Fernández Souto, Ana Belén
    Creatividade e innovación social e sustentable "Campus Crea"
    abfsouto@uvigo.es
  • López Periago, José Eugenio
    Auga, sustentabilidade e desenvolvemento "Campus Auga"
    edelperi@uvigo.es
Ámbito humanístico
  • García-Miguel Gallego, José María
    Estudos lingüísticos
    gallego@uvigo.es
  • Montero Reguera, José Francisco
    Estudos literarios
    jmontero@uvigo.es
  • Pérez Guerra, Javier
    Estudos ingleses avanzados: lingüística, literatura e cultura
    jperez@uvigo.es
Ámbito científico
  • Sieiro Vázquez, Carmen
    Biotecnoloxía avanzada
    mcsieiro@uvigo.es
  • Hervés Beloso, Juan P.
    Ciencia e tecnoloxía de coloides e interfaces
    jherves@uvigo.es
  • Pasantes Ludeña, Juan José
    Metodoloxías e aplicacións en ciencias da vida
    pasantes@uvigo.es
  • Sánchez Moreiras, Adela M.
    Ecosistemas terrestres, uso sustentable e implicacións ambientais
    adela@uvigo.es
Ámbito ciencias da saúde
Ámbito tecnolóxico
  • Lorenzo Cimadevila, Henrique
    Xeotecnoloxías aplicadas á construción, enerxía e industria
    hlorenzo@uvigo.es
  • Salgueiro Piñeiro, José Ramón
    Láser, fotónica e visión
    jrs@uvigo.es
  • García Sánchez, Manuel
    Tecnoloxías da información e as comunicacións
    manuel.garciasanchez@uvigo.es
  • Durany Castrillo, José
    Métodos matemáticos e simulación numérica en enxeñaría e ciencias aplicadas
    jdurany@uvigo.es
  • Aguado Agelet, Fernando
    Tecnoloxía aeroespacial: enxeñarías electromagnética, electrónica, informática e mecánica
    faguado@uvigo.es
  • Pou Saracho, Juan
    Investigación en tecnoloxías e procesos avanzados na industria
    jpou@uvigo.es
  • Nóvoa Rodríguez , Xosé Ramón
    Enxeñaría química
    rnovoa@uvigo.es
  • Formella, Arno
    Sistemas software intelixentes e adaptables
    formella@uvigo.es
  • Granada Álvarez, Enrique
    Eficiencia enerxética e sustentabilidade en enxeñaría e arquitectura
    egranada@uvigo.es
  • Armesto González, Julia
    Protección do patrimonio cultural
    julia@uvigo.es
Ámbito xurídico-social
  • López Castedo, Antonio
    Educación, deporte e saúde
    alopez@uvigo.es
  • Cid Fernández, Xosé M.
    Ciencias da educación e do comportamento
    xcid@uvigo.es
  • Parrilla Latas, Ángeles
    Equidade e innovación en educación
    parrilla@uvigo.es
  • Pillado González, Esther
    Xestión e resolución de conflitos. Menores, familia e xustiza terapéutica
    epillado@uvigo.es
  • Pita Grandal, Ana María
    Ordenación xurídica do mercado
    apita@uvigo.es
  • Hervés Beloso, Carlos
    Análise económica e estratexia empresarial
    cherves@uvigo.es
  • de Uña Alvarez, Jacobo
    Estatística e investigación operativa
    jacobo@uvigo.es
  • Lago Peñas, Carlos
    Ciencias do deporte, educación física e actividade física saudable
    clagop@uvigo.es

Representación do estudantado

Representación das vicerreitorías competentes

Vicerreitoría de Investigación
Vicerreitoría de Internacionalización
Vicerreitoría de Transferencia

Servizo de Posgrao

Área de Posgrao

Composición

Dirección

Secretaría académica

Coordinadores dos programas

Ámbito multidisciplinar
Ámbito científico
  • Hervés Beloso, Juan P.
    Ciencia e tecnoloxía de coloides e interfaces
    jherves@uvigo.es
Ámbito xurídico-social
  • Pillado González, Esther
    Xestión e resolución de conflitos. Menores, familia e xustiza terapéutica
    epillado@uvigo.es
Arte-Humanidades
  • Armesto González, Julia
    Protección do Patrimonio Cultural
    julia@uvigo.es
Ámbito humanístico
Ámbito tecnolóxico
Ámbito xurídico-social
  • Cid Fernández, Xosé M.
    Ciencias da educación e do comportamento
    xcid@uvigo.es

Servizo de Posgrao

Área de Posgrao

Representación do estudantado

 

 

Convocatoria de reunión da Comisión Permanente

A data prevista da vindeira reunión é o 24  de outubro de 2019